insmallworld

cestování - fotografie

Proč jsme začali blogovat

Mateřská dovolená sice moc dovolená není, ale je to období,  kdy máte čas zkusit něco jiného, dělat něco co vás baví. Pro mě to byly nekonečné procházky a poznávání nového domova. Ve třech pak víkendy a vzdálenější okolí, společné aktivní dovolené a hlavně teď jsem začla ještě víc fotit a to je moje láska, můj relax, možná i tak trochu posedlost v očích mého okolí..

A tak manžel přišel s tím ať si zkusím blogovat. Měla jsem soukromý Instagram a vůbec neměla tušení jakou ispiraci zde mohu najít. Ani blogy jsem moc předtím nečetla. A že to byly pro mně velké objevy plné inspirace a tak jsem se i já rozhodla své nové poznatky sdílet a vzájemně tak inspirovat, protože jsme začali dostávat dotazy na nače cesty a to zejména ty v Rakousku.

A jsem mu za ten nápad vděčná, protože jsem dostala nejen spoustu tipů, ale i načerpala hodně zkušeností, naučila se zase o něco lépe fotit, poznala maminky se stejně starými dětmi a taktéž i stejnými zájmy a teď i trochu pronikla do tajů blogování 🙂

Blog jsme měli v plánu už na začátku, ale přeci jen toho času tolik nebylo a tak jsme stíhali pouze Instagram a o dost méně Facebook. Až když nás požádala Dáša (autorka blogu @smamounacestach) o rozhovor, došlo nám, že bychom naše výlety měli konečně sepisovat a někam ukládat.

Alpy s dětmi! Nejen 7 úžasných tipů kam s dětmi vyrazit.

Protože je náš tatínek  rodilý Tyrolák a v Dolomitech je doma a zná tam snad každý kámen řekli jsme si, že začneme právě tam..

A tak je tu první článek . Napsaný už před hodně měsíci, původně upravené fotky, protože originály už bohužel nemám a tehdy jsem fotila jen na mobil. Ale nějak se začít musí..hlvaní je totiž začít!

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Previous Post

Leave a Reply

© 2023 insmallworld

Theme by Anders Norén